Friday, June 4, 2010

Zajedno bi bili sladoled :)

Popularni dvojac „Flamingosi", koji čine glumac Marinko Madžgalj i voditelj Ognjen Amidžić, odlučio je da ponovo udruži snage i posle duže medijske pauze snimi novi letnji hit! Ovog puta reč je o singlu „Sladoled" koji je uradio Marko Kon, a za koji su Ognjen i Marinko krajem prošle nedelje snimili spot! Pogledajte kako izgleda :)

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=W-y7FOUSbSU&hl=en_US&fs=1]